محل تبلیغات شما

 محافظ لنز دوربين چيست؟

هر گوشي محافظ لنز دوربين خاص خودش را دارا است . مطابق با اندازه‌ي دوربين و نوع دوربين آن. برندهاي توليدکننده براي هر گوشي گلس دوربين مخصوص آن را توليد مي‌کنند که کاملا با اندازه‌ها و فرم دوربين متناسب مي باشند که انواع آن در فروشگاه آنلاين ديجي فرست قابل مشاهده مي باشد و ميتوانيد از آن ديدن و در صورت نياز خريداري کنيد.

محافظ لنز دوربين آيفون 6پلاس IPhone 6 Plus Camera Lens Protector

اين گلس‌ها به دوربين مي‌چسبند. قسمت پشتي آن يک چسب سيليي با ضخامت خيلي کم دارد که اجازه نمي‌دهد گلس از دوربين جدا بشود. عمدتا ضخامت بسيار کمي دارند. البته به برند توليدکننده هم بستگي دارد. اما تا 0.3 ميلي‌متر و کمتر از آن براي دوربين بسيار مناسب مي باشد. اين گلس‌ها از لحاظ طراحي دو نوع دارند: گلس محافظ دوربين بدون فريم و داراي فريم. گوشي‌هايي که دوربين آن‌ها حالت برآمده دارد غالبا از نوع فريم‌دار استفاده مي‌کنند. به طور مثال گلس محافظ دوربين آيفون XS Max در دو مدل فريم‌دار و بدون فريم ارائه شده اند. به غير از انواع فريم‌دار، رينگ يا حلقه‌هاي نگهدارنده هم براي برخي مدل‌ها که دوربين برآمده دارند عرضه مي‌شوند که استايل جذابي هم دارا هستند.

اين گلس‌ها قيمت زيادي ندارند. ارزان مي باشند و تا مدت‌ها مي‌توانيد از آن استفاده بکنيد. به راحتي روي گوشي نصب مي‌ گردندو اگر بخواهيد آن‌ها را جدا کنيد هيچ اثري روي دوربين نداشته و ندارندو مثل روز اولش تميز و بدون هرگونه چسب و لکه باقي مي‌ماند.

 

مزاياي گلس محافظ لنز دوربين گوشي

 

  • از لنز دوربين گوشي در برابر ضربه و خط و خراش محافظت انجام مي دهد و اين اولين و مهم‌ترين دليل استفاده از اين گلس‌ها مي باشد. دوربين گوشي معمولا از شيشه‌هاي مقاوم ساخته و ارائه مي‌شوند اما همچنان نمي‌توانند از سالم ماندن آن حين ضربه اطمينان حاصل کرد. بارها ديده‌ايم که گوشي از دست دوستان‌مان افتاده است و دوربين آن کاملا شکسته شده است. شايد براي خود شما نيز اين اتفاق افتاده باشد.
  • ضد چربي و ضد لکه مي باشند. اين خاصيت مهميمي باشد. اثر انگشت يا چربي با کوچک‌ترين لمسي رو دوربين گوشي مي‌ماند و باعث افت کيفيت باتري مي‌ گردد. اما با اين گلس از شر لکه‌ها و اثر انگشت و غبار روي دوربين راحت مي‌شويد.
  • دوام بالايي دارند. با اينکه ازضخامت کمي برخوردار هستند اما مقاومت بالايي دارند و احتمال شکسته شدن آن‌ها بسيار کمترمي باشد.

ا بعد از جدا کردن آن‌ها هيچ اثري از چسب روي لنز دوربين جا نمي‌ماند.

  • با اندازه‌ي دوربين گوشي همخواني کامل دارد. لبه‌هاي اضافي ندارد و به دليل ضخامت کم آن احساس نمي‌کنيد که روي دوربين گوشي خود گلس نصب کرده‌ايد.

 

  • هيچ مشکلي با قاب‌هاي مختلف ندارد. هر قابي که دوست داريد را مي‌توانيد روي گوشي خود نصب کنيد. به جز قاب‌هاي خاصي که خودشان محافظ دارند.
  • روي وضوح و کيفيت دوربين اثري ندارد. مثل گذشته مي‌توانيد عکس‌هاي باکيفيت بندازيد.

 


منزل مرتب

سايت CBA از افت دلار استراليا به دليل بيکاري مي گويد

يادگيري لغات ضروري انگليسي با کتاب لغات 504

مراحل ارتودنسي نامرئي

دوربين ,گوشي ,گلس ,مي ,روي ,دارند ,دوربين گوشي ,لنز دوربين ,اين گلس‌ها ,روي دوربين ,مي باشند

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
هی ای پی کی - دانلود رایگان بازی و برنامه اندروید شیدا موزیک آموزش تولید محتوا لذت بازی فیلتر شنی جهت استخر شنا خلیج چت|قشم چت|جزیره چت rozblog.com شرکت معماری در تهران خرید اینترنتی وبلاگ عمومی چکش طلایی